Обновити сторінку!
 



 
          











  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Yarosa, k0pa  
Форум студентів Хмельницького Політехнічного Коледжу » Загальний » Психологія » Субкультури
Субкультури
[ (UA) ]
Дата: Субота, 21.11.2009, 14:25 | Повідомлення # 1

Razor







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 105
         Репутація: 0
         Статус: Offline
Модер форума За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі

Різні люди розуміють субкультури по-різному. Одні - бо це модно, інші ж є представниками субкультур через стан душі. Як ви до цього відноситесь?

Do not watch the bad changes in the world - Watch the bad changes inside you.

Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: Понеділок, 23.11.2009, 10:14 | Повідомлення # 2

k0pa







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 307
         Репутація: 4
         Статус: Offline
Модер форума За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі За 150 повідомлень на форумі За 200 повідомлень на форумі За 300 повідомлень на форумі

Чтобы я здесь сильно не выражался, объясните мне смысл ЭМО.
ко всем остальным нормально отношусь!
За исключением малолеток, которые напяливают на себя кожанки и обвешаны железками. Человек к этому должен дойти! А не мля патамуша так модна. Знаю двоих байкеров(музыку любят тяжолую сами себя ни к какой из субкультур не относят) так они могут рассказать историю каждой своей побрякушки, а ты, молокосос что расскажешь?? "В магазине я купил, дорого отдал за нее". Ну и кто ты? ЧМО!
А вобще мне по душе байкерское движение. Нет, это не обязательно чоппер и кожанка. Это может быть любой среднекубатурный эндурик и неукротимая жажда свободы! Это конечно не субкультура, это уже давно сформировавшееся движение людей любящих ветер, своего коня, ну и конечно рок-музыку(все её направления)
Да я знаю что немного заофтопил. Ну я думаю вы прости мне мою слабость)
Чё я там вначале спрашивал? Ах да, Так кто такие эти ЭМО и зачем они нужны?????


КЕФИРЧЕГ СИЛА

Если вы плюете мне в спину, значит я впереди вас!


Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: Понеділок, 23.11.2009, 16:57 | Повідомлення # 3

Zim







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 79
         Репутація: 0
         Статус: Offline
За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі

k0pa, жестоко но ты прав

Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: Понеділок, 23.11.2009, 17:50 | Повідомлення # 4

TWISTER







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 173
         Репутація: 4
         Статус: Offline
Модер форума За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі За 150 повідомлень на форумі

Субкультура емо

Емо (скорочення від «емоційний») — стиль музики, що виник в середині 80-х років із Хардкор-панку. Під час існування дуже змінився і урізноманітнився, розділившись, в свою чергу, на піджанри. Характерними ознаками емо-стилю є надривний вокал від крику до плачу і стогону.

В залежності від напрямку, музика може бути мелодійною і повільною з вклиненням жорстких гітарних рифів або жорсткою і динамічною, аж до «стіни шуму». Майже всі пісні носять глибокий лірично-романтичний характер. Також цей термін використовується для опису слухачів цієї музики. Термін з'явився у середині 1980-х рр.

О́бразне зображення емо

Сьогодні ця субкультура набула широкого поширення. Головна риса емо — це вираження та нестримання своїх емоцій, найважливіше — бути собою і не заганяти себе у якісь певні рамки. У емо свої погляди на життя, яке складається з двох основних кольорів: чорного (символізує несправедливість, жорстокість світу) та яскравих кольорів (щасливі емоції, кохання, приємне переживання). Часто це відображається у зовнішньому вигляді послідовників цієї субкультури, але справжні емо ніколи не ставлять зовнішній вигляд вище, ніж саму суть, ідеологію, переконання цього напрямку. Тих, кого цікавлять лише стиль та мода, називають «позерами» (від англ. poseur — вдавати), їх легко визначити при звичайній бесіді.

Загалом, прихильники цього стилю виглядають так: депресивні хлопці і дівчата з довгим волоссям, яке часто закриває очі, підмальовані чорним олівцем; носять одяг чорного, пурпурового та рожевого кольорів. Невід'ємною частиною образу є штани із заниженою талією та широким шкіряним паском із залізними шпорами. Зазвичай прихильники емо носять обвішану різноманітними значками сумку через плече. Хоча зовнішній вигляд кожного індивідуальний, обраний ним самим. Зовнішність для справжніх емо не так важлива, як переконання та душа.

********
Сам не є учасником цією субкультури, просто відповідаю на пост k0pa

http://uk.wikipedia.org




Повідомлення відредагував TWISTER - Понеділок, 23.11.2009, 18:40
[ (UA) ]
Дата: Понеділок, 23.11.2009, 19:25 | Повідомлення # 5

k0pa







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 307
         Репутація: 4
         Статус: Offline
Модер форума За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі За 150 повідомлень на форумі За 200 повідомлень на форумі За 300 повідомлень на форумі

TWISTER,
Мне не надо цитаты с вики! Я хочу конкретное объяснение что несет эта субкультура? в чем смысл?
Большинство людей эмоциональны, и что они все ЭМО?
Quote (TWISTER)
чорного (символізує несправедливість, жорстокість світу) та яскравих кольорів (щасливі емоції, кохання, приємне переживання)

и что им дадут черные шмотки? изменят мир?
Да и кроме розового больше "яскравих кольорів" нету? Или это мне только черно-розовые попадаются?


КЕФИРЧЕГ СИЛА

Если вы плюете мне в спину, значит я впереди вас!


Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: Понеділок, 23.11.2009, 19:38 | Повідомлення # 6

TWISTER







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 173
         Репутація: 4
         Статус: Offline
Модер форума За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі За 150 повідомлень на форумі

Взагалі то у тій цитаті є поняття про емо. Те що ти написав "что несет эта субкультура", також можна сказати і про тих самих байкерів.
"и что им дадут черные шмотки? изменят мир?"
І знову ж кожанки та обвішані залізяки, що у байкерів. Хіба ці речі щось змінять?
***
Зрозумій це лише субкультура, ВОНИ собі щось розуміють, якщо вони стали ЕМО, як і інші учасники різних субкультур.




Повідомлення відредагував TWISTER - Понеділок, 23.11.2009, 19:40
[ (UA) ]
Дата: Понеділок, 23.11.2009, 20:06 | Повідомлення # 7

k0pa







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 307
         Репутація: 4
         Статус: Offline
Модер форума За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі За 150 повідомлень на форумі За 200 повідомлень на форумі За 300 повідомлень на форумі

TWISTER
А байкеры не собираются мир менять, и для них не обязательна кожанка
Им главное ощущение свободы за рулём мотоцикла, ну и погулят на славу!) Мотоцикл у них является частью жизни! Но это не в ту степь! Так как байкеры это не субкультура Это целое движение!
Quote (TWISTER)
Головна риса емо — це вираження та нестримання своїх емоцій, найважливіше — бути собою і не заганяти себе у якісь певні рамки.

Не соглашусь так как они саме же себя и загоняют в "певні рамки"!
Вот я всегда Я! мне все равно что обо мне думаю окружающие. Я говорю то что думаю и перед тем как сказать думаю! Я не зацикливаюсь на чем-то одном (не загоняюсь в рамки чтоли) Я ЭМО?
Да и в конце-концов, я не имею лично против них ничего! просто интересно узнать Зачем и почему?


КЕФИРЧЕГ СИЛА

Если вы плюете мне в спину, значит я впереди вас!


Повідомлення відредагував
[ (NO) ]
Дата: Понеділок, 23.11.2009, 20:13 | Повідомлення # 8

MooNVVeLL







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 55
         Репутація: 0
         Статус: Offline
За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі

Quote (k0pa)
росто интересно узнать Зачем и почему?

У меня друг хороший - трэш эмо)Это такие что просто ходят с челкой)ХД)Одеваются во все, слушают все)Все что их выделяет - челка.А вот на счет понимания - вообще современные эмо - это позёры. Эмо субкультура сначало подразумевала не нытиков, а людей искусства. Это не с муз.стиля появилось.Так раньше себя называли люди искусства. А нынешние - просто позеры которые хотят повые перед народом.Ты их не поймёшь потому как нету что там понимать.
________________________________________________
ЗЫ Кто угадает кто я(в смысле субкультуры) - получит плюс в репу)))ХД Писать в личку


Быть помеченым судьбой,быть проклятым-разве это не значит также быть особенным?Быть помеченым судьбой,быть проклятым-это значит понять что ты особенный...
(Джойс Кэрол Оутс - "Руины контракера")


Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: Понеділок, 23.11.2009, 20:23 | Повідомлення # 9

TWISTER







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 173
         Репутація: 4
         Статус: Offline
Модер форума За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі За 150 повідомлень на форумі

k0pa,
Quote (k0pa)
А байкеры не собираются мир менять

Та Емо здається також світ не збираються міняти.

Quote (k0pa)
Им главное ощущение свободы за рулём мотоцикла, ну и погулят на славу

І їх відчуття як вище сказано - це пряме вираження емоцій.

Quote (k0pa)
Мотоцикл у них является частью жизни!

А частина їх життя - це їхній стиль музики.

Quote (k0pa)
байкеры это не субкультура Это целое движение!

А якщо байкери не з цієї теми, чому ж почав про них?

Quote (k0pa)
Не соглашусь так как они саме же себя и загоняют в "певні рамки"!

згоден

Quote (k0pa)
Да и в конце-концов, я не имею лично против них ничего! просто интересно узнать Зачем и почему?

Я також "проти" і "за" них нічого немаю. Наче обгрунтував.




Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: Понеділок, 23.11.2009, 20:26 | Повідомлення # 10

k0pa







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 307
         Репутація: 4
         Статус: Offline
Модер форума За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі За 150 повідомлень на форумі За 200 повідомлень на форумі За 300 повідомлень на форумі

Всем спасибо!))
Тема с эмо закрыта, ну по крайней мере пока и для меня))))

"Следующий заходите")))


КЕФИРЧЕГ СИЛА

Если вы плюете мне в спину, значит я впереди вас!


Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: Вівторок, 24.11.2009, 10:13 | Повідомлення # 11

k0pa







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 307
         Репутація: 4
         Статус: Offline
Модер форума За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі За 150 повідомлень на форумі За 200 повідомлень на форумі За 300 повідомлень на форумі

Давайте перечислим все субкультуры что есть.
Ну я уже начал) ЭМО


КЕФИРЧЕГ СИЛА

Если вы плюете мне в спину, значит я впереди вас!


Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: Вівторок, 24.11.2009, 15:47 | Повідомлення # 12

Zim







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 79
         Репутація: 0
         Статус: Offline
За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі

кто что слышал про хипстеров??? что они собой представляют???

Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: Вівторок, 24.11.2009, 16:24 | Повідомлення # 13

TWISTER







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 173
         Репутація: 4
         Статус: Offline
Модер форума За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі За 150 повідомлень на форумі

Хіпстери, здається, забезпечена міська молодь, яка цікавиться сучасною культурою, мистецтвом, та літературою. В майбутньому це дизайнери, художники, композитори, письменики.



Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: Вівторок, 24.11.2009, 16:56 | Повідомлення # 14

Zim







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 79
         Репутація: 0
         Статус: Offline
За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі

знаю одно про них што они НЕ ПРОТЕСТУЮТ не против чего, и слушают регги smile

Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: П`ятниця, 27.11.2009, 18:20 | Повідомлення # 15

Razor







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 105
         Репутація: 0
         Статус: Offline
Модер форума За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі

Вперше чую про хіпстерів.

Do not watch the bad changes in the world - Watch the bad changes inside you.

Повідомлення відредагував
Форум студентів Хмельницького Політехнічного Коледжу » Загальний » Психологія » Субкультури
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:





 


ТИЦ, PR
 


 
Антон Мордач © 2009-2012 Хостинг від uCoz