Обновити сторінку!
 



 
          











  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: TWISTER, Razor  
Форум студентів Хмельницького Політехнічного Коледжу » Музика » Все про музику » Аудионаркотики реальность или обман?
Аудионаркотики реальность или обман?
[ (UA) ]
Дата: Четвер, 03.12.2009, 13:17 | Повідомлення # 1

k0pa







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 307
         Репутація: 4
         Статус: Offline
Модер форума За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі За 150 повідомлень на форумі За 200 повідомлень на форумі За 300 повідомлень на форумі

Интересно было бы обсудить и услышать ваше мнение касательно современной чумы под названием аудионаркотики. Считаете ли вы их обманом и нужно ли с ними бороться?



Я считаю их полной чепухой, ведь по сути это ещё один способ развода. Даже не все профессионалы могут позволить себе запись бинауральных звуков, что уж говорить о всяких шаражках. Кстати говоря, работа бинауральных звуков зависит от слухового аппарат каждого человека, где-то больше 70% точно ничего не услышат, а в остальном всё развод.


КЕФИРЧЕГ СИЛА

Если вы плюете мне в спину, значит я впереди вас!


Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: Четвер, 03.12.2009, 15:35 | Повідомлення # 2

Zim







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 79
         Репутація: 0
         Статус: Offline
За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі

фигня и отстой ток голова болит от такой хрени!!!

Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: Четвер, 03.12.2009, 18:31 | Повідомлення # 3

TWISTER







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 173
         Репутація: 4
         Статус: Offline
Модер форума За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі За 150 повідомлень на форумі

Бачив по новинам, що ця фігня погано впливає на людину.



Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: Четвер, 03.12.2009, 18:32 | Повідомлення # 4

Admin







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 301
         Репутація: 10
         Статус: Offline
Бог форума За повагу народа За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі За 150 повідомлень на форумі За 200 повідомлень на форумі За 300 повідомлень на форумі

Якось з друзями слухали..парашо, тільки голова болить... Но по новинах бачив, як проводили експеременти, то воно їх вставляло!!! smile

1. Админ всегда прав
2. Если админ неправ, то смотри пункт №1


Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: Четвер, 03.12.2009, 20:01 | Повідомлення # 5

agressive







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 261
         Репутація: 1
         Статус: Offline
За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі За 150 повідомлень на форумі За 200 повідомлень на форумі

я не раз пробував и ноль ефекту!я думаю шо це все лажа, хоча десь може е печерні люди яких воно рве на шматки!

Повідомлення відредагував
Форум студентів Хмельницького Політехнічного Коледжу » Музика » Все про музику » Аудионаркотики реальность или обман?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:





 


ТИЦ, PR
 


 
Антон Мордач © 2009-2012 Хостинг від uCoz