Обновити сторінку!
 



 
          











  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Razor, k0pa  
Форум студентів Хмельницького Політехнічного Коледжу » Загальний » Щоденник » Кожен день...
Кожен день...
[ (UA) ]
Дата: П`ятниця, 13.11.2009, 11:43 | Повідомлення # 1

Razor







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 105
         Репутація: 0
         Статус: Offline
Модер форума За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі

У житті майже кожен день відбувається щось цікаве, а, отже, давайте описувати, що такого трапилося з нами за кожен новий день.

Do not watch the bad changes in the world - Watch the bad changes inside you.

Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: П`ятниця, 13.11.2009, 14:03 | Повідомлення # 2

TWISTER







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 173
         Репутація: 4
         Статус: Offline
Модер форума За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі За 150 повідомлень на форумі

12 листопада 2009.
Пролежав майже увесь день на ліжку з термометром в зубах і тупо втикав КуйТБ.




Повідомлення відредагував TWISTER - П`ятниця, 13.11.2009, 14:03
[ (UA) ]
Дата: П`ятниця, 13.11.2009, 14:14 | Повідомлення # 3

Admin







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 301
         Репутація: 10
         Статус: Offline
Бог форума За повагу народа За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі За 150 повідомлень на форумі За 200 повідомлень на форумі За 300 повідомлень на форумі

10-13 листопада 2009.
Цілими днями працюю на форумі smile


1. Админ всегда прав
2. Если админ неправ, то смотри пункт №1


Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: Субота, 14.11.2009, 20:24 | Повідомлення # 4

Zim







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 79
         Репутація: 0
         Статус: Offline
За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі

(акт 1)тишина..............звонок........вставай придурок(гадкий голос друга).............в маршрутке шансон, я как лох в повязке. И вот он ПИВ ЗАВОД!!!!!..............
(акт 2)Комп пиво...............пиво пиво........спустя 2 чеса.............осталась только тошнота........


Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: П`ятниця, 20.11.2009, 10:13 | Повідомлення # 5

миСс







         Стать: Жінка
         Повідомлень: 359
         Репутація: 4
         Статус: Offline
За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі За 150 повідомлень на форумі За 200 повідомлень на форумі За 300 повідомлень на форумі

Ммм...проснулась было ужасное настроение, но после общения в асе мне его уже никто не испортит!
Слава- приятным собиседникам!


Играй, будь разной, и всегда одинаково настоящей.

Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: Субота, 21.11.2009, 14:28 | Повідомлення # 6

Razor







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 105
         Репутація: 0
         Статус: Offline
Модер форума За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі

Тільки прокинувся - комп, GuitarPro 5, і нотки штампувати...

Do not watch the bad changes in the world - Watch the bad changes inside you.

Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: Субота, 21.11.2009, 15:31 | Повідомлення # 7

k0pa







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 307
         Репутація: 4
         Статус: Offline
Модер форума За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі За 150 повідомлень на форумі За 200 повідомлень на форумі За 300 повідомлень на форумі

Здрасти! Пришло приглашение на форум - зашёл - сыро - вышел - поел- зашёл зарегился - подумал зачем - ладно пускай будет мож чет путевое выйдет(сомневаюсь) - оставил сообщение по поводу контакта - вышел - занимался своими делами - Обед, сварганил пожрать - зашёл сюда снова - просмотрел все темы/скушно/сухо(было сыро))))
А вообще интерестное не у меня, а у вас произошло, так как здеся поселолось Я))) hippy не знаю или надолго, но время от времени забегать буду! Предупреждаю сразу, отвечать однотипными предложениями из 3-4 слов не умею! Так что прийдется вам иногда напряч мозги и глазки и немного почитать что я наваянил) Так как не нашёл более подходходящей темы, изры... ой, извините, излагаюсь здесь.
Имею талант офтопить по чёрному)))) но также не забываю о сути!
Ах да суть?! Утром згорел электрочайник, теперь я пользуюсь старым обыкновенным! Неудобно аднако) Значится поставил, ну как обычно забыл за него, когда пришёл, половина воды что заливал выкипела, а на кухне небольшой туман))))
усё tongue


КЕФИРЧЕГ СИЛА

Если вы плюете мне в спину, значит я впереди вас!


Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: Четвер, 03.12.2009, 22:09 | Повідомлення # 8

TimKa







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 458
         Репутація: 3
         Статус: Offline
За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі За 150 повідомлень на форумі За 200 повідомлень на форумі За 300 повідомлень на форумі

проснулься з будуна, сушняк, и не у себя дома)) одуплилься, принял душ)) ушол домой)) получил дома)) собрал вещи ушол на учебу, по дороге встретил знакомого на учебу не дошол)) попал на последнюю пару))
после пары заехал на роботу, полчил фтык от начальства пол часика побыл на офисе уехал домой, спать!!!))

вот так вот я провожу свои дни)) правда нудно???))


Будь плохим парнем-намочи манту!!!!

Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: Четвер, 03.12.2009, 23:40 | Повідомлення # 9

agressive







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 261
         Репутація: 1
         Статус: Offline
За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі За 150 повідомлень на форумі За 200 повідомлень на форумі

був, на мою думку, тупий день. встав я приблизно о 15 годині і за комп. через пів часа по всіх форумах і контактах зайшов у гарену. я сподівався на гарну гру. через, знову ж таки приблизно, 5 годин я зрозумів шо сьогодні самий ху... ,поправка, поганий день! саме у цей день довелося ж таки зустрітися зі мною у одній румі всім самим "поганим" гравцям (сра**м ліверам)! на мою думку я просто змарнував 5 годин свого життя, яких можна було провести з друзями! все таки инет серйозна штука якби його ше у правельному напрямку послати все було б ок! sad

Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: П`ятниця, 05.02.2010, 19:35 | Повідомлення # 10

Admin







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 301
         Репутація: 10
         Статус: Offline
Бог форума За повагу народа За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі За 150 повідомлень на форумі За 200 повідомлень на форумі За 300 повідомлень на форумі

утром как всегда, два будильника и так впадло подняться - ну вы меня понимаете!
потом учеба как-то просто прошли 3 пары, перездал информатику...Мыколюк! biggrin
потом попал на тренеровку, взял пару кил на грудь..пошол домой
сижу щас на форуме, хочу спать.. bash
настроения 50/100.. Что будет дальше неизвестно..хД


1. Админ всегда прав
2. Если админ неправ, то смотри пункт №1


Повідомлення відредагував
[ (UA) ]
Дата: Неділя, 29.05.2011, 22:19 | Повідомлення # 11

Razor







         Стать: Чоловік
         Повідомлень: 105
         Репутація: 0
         Статус: Offline
Модер форума За хорошу відвідуваність За реєстрацію! За 50 повідомлень на форумі За 100 повідомлень на форумі

29.05.2011: Ахреневаю з того, як давно тут не був =)

Do not watch the bad changes in the world - Watch the bad changes inside you.

Повідомлення відредагував
Форум студентів Хмельницького Політехнічного Коледжу » Загальний » Щоденник » Кожен день...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:





 


ТИЦ, PR
 


 
Антон Мордач © 2009-2012 Хостинг від uCoz